Satın aldığınız uzaktan eğitim ders anlatımları aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra tarafınıza kullanıcı adı bilgileri mail olarak gönderilecektir. Geçerli bir mail adresi vermeniz bu açıdan önemlidir.

ÖABT Kimya Öğretmenliği Full Paket

-25% ÖABT Kimya Öğretmenliği Full Paket

Ders paketimiz kesinlikle CD, DVD ya da flash disk değildir.

Lütfen satın alırken buna dikkat ediniz!

Bu dersleri izleyebilmeniz için internet bağlantısı gerekmektedir.

KPSS Kimya öğretmenleri için hazırlanmış Genel Kültür, Genel Yetenek, Eğitim Bilimleri, ÖABT Kimya Öğretmenliği Alan Bilgisi derslerinden oluşan 420 saatlik program


Sistem Detayları

Genel Kültür Genel Yetenek (220 Saat)

KPSS Türkçe (24 Saat)

KPSS Matematik (60 Saat)

KPSS Geometri (15 Saat)

KPSS Mantık (10 Saat)

KPSS Tarih (60 Saat)

KPSS Coğrafya (32 Saat)

KPSS Vatandaşlık (24 Saat)

Eğitim Bilimleri (110 Saat)

Gelişim Psikolojisi (20 Saat)

Öğrenme Psikolojisi (20 Saat)

Rehberlik (12 Saat)

Program Geliştirme (20 Saat)

Ölçme Değerlendirme (14 Saat)

Öğretim Yöntem Teknikleri (24 Saat)

ÖABT Kimya Öğretmenliği (90 Saat)

Kimya (90 Saat)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Neden Kuzey Akademi Uzaktan Eğitim?

 • Çalışıyorsunuz ve işten dersaneye gidecek vaktiniz yok! Uzaktan eğitim; evinizin rahatlığında sınava hazırlanmanızı sağlar.
 • Mesai saatleriniz değişken mi? Çalıştığınız işin mesai saatleri sürekli değişkense ve sabit bir programa bağlı kalamıyorsanız Kuzey Uzaktan Eğitim tam size göre, Kuzey Uzaktan Eğitim size göre ve sizin değişen programınıza göredir. Dilediğiniz zaman ders izleyebilir sistemi kullanabilirsiniz!
 • Hamilesiniz ve evden çıkamıyor musunuz! Uzaktan eğitim; evinizden çıkmadan KPSS-KPSS A-ÖABT-ALES-DGS-YDS ye tam hazırlanmanızı sağlar.
 • Maddi olanaksızlıklar mı? Uzaktan eğitim sizi dersaneye vereceğiniz ₺1000-₺1500 den kurtarır eksiksiz ders anlatımıyla konuları öğrenmenizi ve on-line soru bankaları ile soru çözmenizi sağlar.
 • Ekonomiktir! Bir sınava hazırlanırken soru bankası ve konu anlatımlı kitap almak istediğinize ₺150-₺200 arasında harcama yapmanız gerekebilir bu fiyata Kuzey Uzaktan Eğitimi satın alabilir ve kitap fiyatına on-line dersane sahibi olabilirsiniz.
 • Taşrada ya da merkeze uzak bir yerde misiniz?: KPSS, KPSS - A, ÖABT, YDS, ALES, DGS"ye hazırlık kurslarına gitmek için yaşadığınız yer uygun olmasa bile ise Ankara"nın en iyi öğretmenlerinden ders alabilirsiniz. Üstelik internet varsa dağın başında bile.
 • Düşük kullanım kotası: Kuzey Uzaktan Eğitim"i 2 GB lık bir mobil internet ile kullanıp ayda 15 ila 20 arası video ders izleme imkanı bulursunuz.
 • İkinci bir dersane! Bir dersaneye kaydoldunuz fakat yeterli olmadığını düşünüyorsunuz ya da bir öğretmeninden memnun kalmadınız. Kuzey Uzaktan Eğitim bu durumda size ikinci bir dersane imkanı sağlar üstelik sınırsız dinleme olanaklarına sahip bir dersane!
 • Kitap taşımak mı! Kuzey Uzaktan Eğitim ile on-line sorular çözmeniz doğru ve yanlış cevaplarınızı görmeniz, ders anlatım dökümanlarına ulaşmanız ve dersleri bu dökümanlardan takip etmeniz mümkün.

Örnek Ders Anlatım Videoları

Youtube Hesabımızı Ziyaret Edebilirsiniz.

 • 764,00TL
 • 573,00TL
 • Vergiler Hariç: 573,00TL

Etiketler: ÖABT Kimya Öğretmenliği Full Paket