Satın aldığınız uzaktan eğitim ders anlatımları aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra tarafınıza kullanıcı adı bilgileri mail olarak gönderilecektir. Geçerli bir mail adresi vermeniz bu açıdan önemlidir.

ÖABT Tarih Öğretmenliği Full Paket

-25% ÖABT Tarih Öğretmenliği Full Paket

Ders paketimiz kesinlikle CD, DVD ya da flash disk değildir.

Lütfen satın alırken buna dikkat ediniz!

Bu dersleri izleyebilmeniz için internet bağlantısı gerekmektedir.

Tarih öğretmeni adayları Genel Kültür, Genel Yetenek, Eğitim Bilimleri ve Tarih Öğretmenliği Alan Bilgisi derslerinden oluşan 370 saatlik video ders paketi


Sistem Detayları

Genel Kültür Genel Yetenek (220 Saat)

KPSS Türkçe 24 Saat

KPSS Matematik 60 Saat

KPSS Geometri 15 Saat

KPSS Mantık 10 Saat

KPSS Tarih 60 Saat

KPSS Coğrafya 32 Saat

KPSS Vatandaşlık 24 Saat

Eğitim Bilimleri(110 Saat)

Gelişim Psikolojisi(20 Saat)

Öğrenme Psikolojisi(20 Saat)

Rehberlik(12 Saat)

Program Geliştirme(20 Saat)

Ölçme Değerlendirme(14 Saat)

Öğretim Yöntem Teknikleri(24 Saat)

Tarih Öğretmenliği (150 Saat)

Tarih Öğretmenliği(150 Saat)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Neden Kuzey Akademi Uzaktan Eğitim?

 • Çalışıyorsunuz ve işten dersaneye gidecek vaktiniz yok! Uzaktan eğitim; evinizin rahatlığında sınava hazırlanmanızı sağlar.
 • Mesai saatleriniz değişken mi? Çalıştığınız işin mesai saatleri sürekli değişkense ve sabit bir programa bağlı kalamıyorsanız Kuzey Uzaktan Eğitim tam size göre, Kuzey Uzaktan Eğitim size göre ve sizin değişen programınıza göredir. Dilediğiniz zaman ders izleyebilir sistemi kullanabilirsiniz!
 • Hamilesiniz ve evden çıkamıyor musunuz! Uzaktan eğitim; evinizden çıkmadan KPSS-KPSS A-ÖABT-ALES-DGS-YDS ye tam hazırlanmanızı sağlar.
 • Maddi olanaksızlıklar mı? Uzaktan eğitim sizi dersaneye vereceğiniz ₺1000-₺1500 den kurtarır eksiksiz ders anlatımıyla konuları öğrenmenizi ve on-line soru bankaları ile soru çözmenizi sağlar.
 • Ekonomiktir! Bir sınava hazırlanırken soru bankası ve konu anlatımlı kitap almak istediğinize ₺150-₺200 arasında harcama yapmanız gerekebilir bu fiyata Kuzey Uzaktan Eğitimi satın alabilir ve kitap fiyatına on-line dersane sahibi olabilirsiniz.
 • Taşrada ya da merkeze uzak bir yerde misiniz?: KPSS, KPSS - A, ÖABT, YDS, ALES, DGS"ye hazırlık kurslarına gitmek için yaşadığınız yer uygun olmasa bile ise Ankara"nın en iyi öğretmenlerinden ders alabilirsiniz. Üstelik internet varsa dağın başında bile.
 • Düşük kullanım kotası: Kuzey Uzaktan Eğitim"i 2 GB lık bir mobil internet ile kullanıp ayda 15 ila 20 arası video ders izleme imkanı bulursunuz.
 • İkinci bir dersane! Bir dersaneye kaydoldunuz fakat yeterli olmadığını düşünüyorsunuz ya da bir öğretmeninden memnun kalmadınız. Kuzey Uzaktan Eğitim bu durumda size ikinci bir dersane imkanı sağlar üstelik sınırsız dinleme olanaklarına sahip bir dersane!
 • Kitap taşımak mı! Kuzey Uzaktan Eğitim ile on-line sorular çözmeniz doğru ve yanlış cevaplarınızı görmeniz, ders anlatım dökümanlarına ulaşmanız ve dersleri bu dökümanlardan takip etmeniz mümkün.

Örnek Ders Anlatım Videoları

Youtube Hesabımızı Ziyaret Edebilirsiniz.

 • 699,00TL
 • 524,00TL
 • Vergiler Hariç: 524,00TL

Etiketler: ÖABT Tarih Öğretmenliği Full Paket