Satın aldığınız uzaktan eğitim ders anlatımları aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra tarafınıza kullanıcı adı bilgileri mail olarak gönderilecektir. Geçerli bir mail adresi vermeniz bu açıdan önemlidir.

Teslimat Bilgileri:

1- Seçtiğiniz ürünlerin eğer kargo gerektiriyorsa anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından firmamız garantisi ile size teslim edilecektir.


2- Satın aldığın ürün eğer kargo gerektirmiyorsa satın aldıktan sonra tarafımızdan aranarak ya da e-posta yoluyla, sisteme giriş için gerekli bilgiler tarafınıza sunulacaktır.


3- İşlemlerin daha kolay yürüyebilmesi için kullanıcı adınız; sisteme kaydolurken kullandığınız mail adresiniz, şifreniz ise cep telefonunuzun son altı hanesi olarak belirlenecektir.


Sisteme ilk girişinizde şifrenizi değiştirmenizi önemle rica ederiz.


4- Satın alma saatiniz 9.00-19.30 saatleri arasında ise sisteme girişiniz için gerekli bilgiler aynı gün, eğer bu saatlerin dışında ise hemen ertesi gün tarafınıza telefon/e-posta yoluyla bildirilir. 


5- Satın aldığınız ürünün kargo gerektirmesi halinde; mesai saatleri (9.00 - 17.30) arasında alışveriş yaparsanız ürün aynı gün, mesai saatleri dışında alışveriş yaparsanız ürün ertesi gün kargoya verilir.


Sistemle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde 0312 435 35 27 numaralı telefonu arayarak destek talep edebilirsiniz